Hely

Iskola

Csapatnév

Csapattagok

Tanáruk

1.        

Az egri Felsővárosi Ált. Iskola és Előkészítő Szakiskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája

[TIM]

Borza Márton,
Czibere Richárd,
Ferencz Dominik Márton

Katona Zsolt

2.        

Az egri Felsővárosi Ált. Iskola Tinódi Tagiskolája

Vektorok

Fodor Ádám,
Bakos Ádám,
Bernáth Dániel

Katona Zsolt

3.        

Az egri Felsővárosi Ált. Iskola Tinódi Tagiskolája

Egri csillagok

Bánfi Merse,
Szuromi Alex,
Harangozó Máté

Katona Zsolt

4.        

Gyöngyöshalászi Széchenyi István Ált. Iskola

Kukac2009

Laboda Petra,
Kristály Fanni,
Lázár Márton

Kocsisné Harmat Mária

5.        

Az egri Felsővárosi Ált. Iskola Tinódi Tagiskolája

Netmesterek

Hamar Dávid,
Kocsis Márk,
Koncz Attila Máté

Katonáné Hajdu Ilona

6.        

Óhatvani Óvoda és Ált. Iskola Kodály Zoltán Tagiskola

WEB-LAB

Szalatnai Balázs,
Demeter Szatmári Attila,
Tóth Márk Zoltán

Kovácsné Tóth Dorottya

7.        

Gyöngyöshalászi Széchenyi István Ált. Iskola

Infómanók

Kádár Krisztina,
Tihanyi Krisztina,
Győri Cintia

Kocsisné Harmat Mária

8.        

Az egri Felsővárosi Ált. Iskola Tinódi Tagiskolája

Mosoly

 

Katonáné Hajdu Ilona

9.        

Az egri Felsővárosi Ált. Iskola Tinódi Tagiskolája

Optika

Linniger Martin,
Endrődi Attila,
Karanyitz Gergő

Katonáné Hajdu Ilona

10.     

Markazi Ált. Iskola

Marksuli

Gellén Stefi,
Gyukin Lajos,

Borinszkíj Viktor

Vízer Gábor

11.     

Gyöngyösi Kálváriaparti Ált. Iskola és Sportiskola

Divas

Bonta Alexandra,
Tóth Eszter,
Bátori Adriána

Dr.Gálné Pelle Györgyi

12.     

Az egri Felsővárosi Ált. Iskola Tinódi Tagiskolája

Horgony

Varga Bence,
Tóth Balázs,
Póta Noel

Katonáné Hajdu Ilona

13.     

Újhatvani Óvoda és Ált. Iskola

Baross Gábor Tagiskola

Bomba Agyak

Bánfai Bence
Lipkovics Bence,
Juhász Julianna

Lazók Brigitta

14.     

Gyöngyöshalászi Széchenyi István Ált. Iskola

díszpintyek

Bokros Zsüliett,
Horváth Dorottya,
Gulyás Csongor

Kocsisné Harmat Mária

15.     

Eger, Pásztorvölgyi Ált. Iskola és Gimn.

P-force

Csutorás Robin,
Hliva Dóra,
Korózs Petra

Széplakiné Józsa Erika

16.     

Gyöngyösi Kálváriaparti Ált. Iskola és Sportiskola

V.B.Programers

Medveczki Dávid
Czímer Bence,
Éles Máté

Dr.Gálné Pelle Györgyi

17.     

Az egri Felsővárosi Ált. Iskola Tinódi Tagiskolája

Tinódisokk

Balla Bence,
Rácz Dávid,
Veréb Béla

Katonáné Hajdu Ilona

18.     

A gyöngyösi Egressy Béni Kéttannyelvű Ált.Iskola

ISOTECH

Chlumetzky Bence,
Unger Alex,
Molnár Dániel

Kovácsné Gáspár Ibolya

19.     

Az Apci Apáczai Csere János Ált. Iskola

Pendriverek

Kéri Tamás,
Kiss Gábor,

Felföldi Patrik

Rádiné Szabó Ildikó

20.     

Az Apci Apáczai Csere János Ált. Iskola

WinnerMaX

Szőke Alex,
Szklenár Krisztián,
Balogh Dávid

Rádiné Szabó Ildikó

A bejegyzés trackback címe:

https://szimataneten.blog.hu/api/trackback/id/tr351934865

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.